Saey Gustav houtkachel in Losser
| Merk | Saey |
|---|---|
| Model | Gustav |
| Type | Houtkachel |
| Extra type aanduiding | Vrijstaand |
| Draaideur | Ja |
| Brandstof | Hout |
| Externe luchttoevoer | Optioneel |
| Externe luchttoevoer ∅ | 100 mm |
| Vermogen | 9 kW |
| CV-gekoppeld | Nee |
| Energieklasse | A+ |
| Rendement | 81 % |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Antraciet, Grijs |
| Sfeer | Tijdloos |
| Hoogte | 74 cm |
| Breedte | 62,5 cm |
| Diepte | 46,5 cm |
Voor de echte stookliefhebbers gaat er niets boven een knisperend haardvuur. De beleving van een houtvuur wordt inmiddels super goed nagebootst in gaskachels, pelletkachels en elektrische haarden maar het kan nog steeds niet helemaal tippen aan het échte werk. Voor een liefhebber is er niets te gek. Hout zagen, kloven en stapelen hoort allemaal bij de ultieme outdoor ervaring, maar dan indoor…... Zelf verantwoordelijk zijn voor je warmtevoorziening maakt een oergevoel in je los en geeft heel veel voldoening.
De Saey Gustav houtkachel is een warmtebron die sfeer, uitstraling, kracht en rendement moeiteloos combineert. Uiteraard is deze kachel heel gemakkelijk in het gebruik. Ook qua onderhoud heeft de Saey Gustav weinig aandacht nodig. Dat scheelt u weer tijd, zodat u gewoon aandacht kunt besteden aan genieten.
Er zijn houtkachels met rondom zicht op het vuur, houtkachels met speksteen voor een langere warmte afgifte en houtkachels met verschillende design mogelijkheden, zoals plateaus en bankjes. Laat je verrassen door de foto’s in ons fotoboek en bekijk de noeste arbeid van onze installateurs. Dit geeft vast voldoende stof tot nadenken en biedt volop inspirerende beelden. Kom je er niet uit? Laat je dan adviseren door onze specialisten. Met wat hulp wordt de keuze een stuk eenvoudiger.
Een erg fijne kachel die we nu al 7 jaar in huis hebben. Als je hem goed opstookt met 6 a 7 blokken wordt hij erg warm. Dan verbrandt hij mooi zijn gassen achterin. We zetten deze primaire en secundaire lucht meestal iets onder de helft open, dat geeft de mooiste verbranding. JA kan ook kan kiezen hoe heet je hem stookt: als je de tweed e houtlading bijvoorbeeld maar twee blokken op het gloeiende houtbed legt wordt hij iets minder heet. De asla is erg praktisch en bijvullen ia de zijlader ook. Hij geeft nog uren warmte af na het stoken. Mooi strak en toch klassiek en tijdloos in uitstraling. Top kachel!