
Een klassiek uitziende houtkachel met moderne prestaties, dat is de La Nordica Extraflame Giulietta X. Met de mooie vormgeving weet hij ieders hart te stelen. Met een vermogen tot ca. 6.5 kW is het ook nog eens een echte warmtebrenger die met een rendement tot wel 82% tevens lekker zuinig stookt. Uiteraard is de La Nordica Extraflame Giulietta X extra voordelig bij 't Stokertje aan te schaffen met alle service die u van ons mag verwachten.
Het Italiaanse La Nordica Extraflame staat bekend om haar oog voor fraaie vormgeving en subtiele details. Zo staat de Giulietta X op pootjes en dat geeft hem een elegante uitstraling. De efficiënte verbranding van deze houtkachel zorgt ervoor dat u telkens weer (milieu)zuinig stookt. De houtkachel is gemaakt van hoogwaardig gietijzer dat warmte excellent weet te geleiden. Kom voor meer informatie langs in een van onze showrooms. Onze medewerkers helpen u graag!
Binnen 3 werkdagen na het kijkmoment
Prijs aanvragenGraag eerst even advies?
Maak een vrijblijvende afspraak
Merk | La Nordica Extraflame |
---|---|
Model | Giulietta X |
Staat | Nieuw |
Type | Houtkachel |
Draaideur | Ja |
Brandstof | Hout |
Externe luchttoevoer | Nee |
Vermogen | 6.5 kW |
CV-gekoppeld | Nee |
Energieklasse | A+ |
Rendement | 81 % |
Materiaal | Gietijzer |
Kleur | Zwart |
Sfeer | Klassiek |
Hoogte | 70,6 cm |
Breedte | 48,7 cm |
Diepte | 43 cm |
Vuurbeeld | Houtvuur |
Vuurzicht | Enkelzijdig |
Rookgasafvoer ∅ | 120 mm |
Achteraansluiting | Ja |
Bovenaansluiting | Ja |
Afstandbediening | Nee |
Bij 't Stokertje bieden wij jou professionele service, jarenlange expertise en een duurzame benadering. Met onze toewijding streven we naar meer dan alleen het installeren van een kachel; we bieden een complete ervaring die emotie en comfort combineert voor een maximale beleving. Jij kunt vertrouwen op onze eerlijke deskundigheid en service die verder gaat dan het standaard.
Daar kun je op rekenen dankzij onze beloftes.
Onze beloftes