
Bent u op zoek naar een ISOduct Schoorsteenopzet Prefab voor de LAAGSTE prijs van Nederland? Dan bent u bij ons aan het juiste adres! Interesse in dit artikel? Wij doen u graag vrijblijvend een offerte voor de ISOduct Schoorsteenopzet Prefab.
Dit opzetstuk is geschikt voor een plat dak zoals u ook op de afbeelding kunt zien. Het is geen voorraadartikel en moet speciaal voor u gemaakt worden wat tevens betekent dat het niet geretourneerd kan worden.
Een prefab schoorsteen opzetstuk voor een hellend dak kan eveneens op aanvraag gemaakt worden (gelieve aan te geven bij uw bestelling). De standaard helling is dan 45 graden en ter plekke kan dan de juiste hoek met een kraspen en hoekmeter worden afgetekend en afgeslepen met een slijpschijf.
** Inzake Isoduct toepassing is een discussie gaande. Er dient rekening gehouden te worden dat op basis van voortschrijdende ontwikkeling van wetgeving c.q. keuringen later alsnog brandvrije omkokering dient te worden toegepast.
Binnen 3 werkdagen na het kijkmoment
Prijs aanvragenMerk | ISOduct |
---|---|
Model | ID150SCHO |
Staat | Nieuw |
Type | Rookkanaal |
Kleur | Zwart |
Rookgasafvoer ∅ | 150 mm |
Bij 't Stokertje bieden wij jou professionele service, jarenlange expertise en een duurzame benadering. Met onze toewijding streven we naar meer dan alleen het installeren van een kachel; we bieden een complete ervaring die emotie en comfort combineert voor een maximale beleving. Jij kunt vertrouwen op onze eerlijke deskundigheid en service die verder gaat dan het standaard.
Daar kun je op rekenen dankzij onze beloftes.
Onze beloftes