Denia Lambda houtkachel in Assen
Merk | Denia |
---|---|
Model | Lambda |
Type | Houtkachel |
Extra type aanduiding | Vrijstaand |
Draaideur | Ja |
Brandstof | Hout |
Externe luchttoevoer | Ja |
Externe luchttoevoer ∅ | 80 mm |
Vermogen | 8 kW |
CV-gekoppeld | Nee |
Energieklasse | A+ |
Rendement | 81 % |
Materiaal | Speksteen, Staal, Zandsteen |
Kleur | Grijs, Zand, Zwart |
Sfeer | Tijdloos |
Hoogte | 103,8 cm |
Breedte | 55,6 cm |
Diepte | 50 cm |
Wie wil er nou niet genieten van langdurige warmte op koude dagen? Dat kunnen de eigenaren van deze Denia Lambda houtkachel nu ook. Het laagje speksteen om de kachel neemt de warmte op en geeft deze langzaam af. Het voelt als streelzachte stralingen op een zomerse dag. Ook nadat het vuur gedoofd is blijft de kachel nog een tijd warm. En als er dan ook nog een voorraadje hout onder de kachel in het houtvak ligt, zodat ze niet meer naar buiten hoeven 's avonds, dan blijven ze genieten hier in Assen.
Wie is er nou niet gek op warmte en extra sfeer in huis? Als het koud is, is niets zo fijn als de warmte van een houtvuur. De Denia Lambda verwarmt uw kamer tot 250m3 binnen enkele ogenblikken zonder u op hoge kosten te jagen. Het speksteen neemt de warmte heel goed op om het daarna langzaam af te geven. Daardoor blijft de Lambda van Denia lang warm, ook nadat het vuur al is gedoofd. De vlammen geven een gezellige gloed die door de hoge ruit goed te zien is. Zijn design is tijdloos, u kunt kiezen uit twee mooie soorten natuursteen, zijn kwaliteit onovertroffen.
Speksteenkachels zijn er in alle maten en vormen en daarom laten we je graag alvast wat voorbeelden zien. Voor advies ben je van harte welkom in één van onze showrooms, we lichten je graag voor over de verschillende soorten kachels.