De PK serie van La Nordica Extraflame is een hele nieuwe generatie pelletgestookte cv-ketels. Het is een boiler die zowel voor verwarming van uw huis zorgt als voor het warme water. De La Nordica Extraflame PK15 is de kleinste telg uit dit nieuwe geslacht met Een nominaal vermogen tot ca. 15 kW. Zijn extreem hoge rendement tot ca. 93% zorgt voor een zeer efficiënte verbranding, wat betekent dat u heel zuinig stookt.
De vrijstaande cv-ketel heeft wel wat ruimte nodig, zijn afmetingen zijn 82.2 x 139.8 x 74.5, maar kan meestal prima in een bijkeuken of op zolder worden geplaatst. Zoals alle producten van de gerenommeerde fabrikant La Nordica Extraflame is ook de PK15 gemaakt van zeer hoogwaardige materialen. Zijn gebruiksgemak en veiligheidsniveau maken hem tot een echt kwaliteitsproduct waar u vele jaren plezier van zult beleven.
De PK20 is een iets zwaardere versie met Een nominaal vermogen tot ca. 20 kW. De PK30 is de grootste versie met Een nominaal vermogen tot ca. 30 kW. Het rendement van beide ketels zijn hetzelfde als van de PK15, maar de afmetingen van de PK 30 wijken af. (89.2 x 139.8 x 74.5)
Wilt u meer weten over de PK15 of een van de andere modellen uit de PK lijn? Kom dan snel langs bij een van onze showrooms. Onze verkopers beantwoorden al uw vragen.
Met de CV-koppeling in deze haard kun je deze haard gebruiken als centrale verwarming. Het waterzijdig vermogen is het vermogen dat wordt gebruikt om het water te verwarmen.
Merk | La Nordica Extraflame |
---|---|
Model | PK 15 |
Staat | Nieuw |
Type | Thermohaard |
Draaideur | Ja |
Brandstof | Pellets |
Vermogen | 4.1 - 15 kW |
CV-gekoppeld | Ja |
Waterzijdig vermogen | 15 kW |
Energieklasse | A+ |
Rendement | 93 % |
Materiaal | Gietijzer, Staal |
Kleur | Antraciet, Grijs |
Hoogte | 139,8 cm |
Breedte | 82,2 cm |
Diepte | 74,5 cm |
Rookgasafvoer ∅ | 100 mm |
Achteraansluiting | Ja |
Afstandbediening | Nee |